کد هوشمند

پرکاربرد و آسانترین راه نوشتن کدهای دلخواه در آریسا توسط افزونه کد هوشمند معرفی می شود که این کدها متشکل از Html ، Css ، js می باشند که با توجه به نیاز کاربر نوشته می شوند

کد هوشمند

آریسا از پلتفرم قدرتمند Uikit استفاده می کند و همه امکانات و کدهای موجود در سایت رسمی  Uikit را پشتیبانی می کند. این پلتفرم می تواند همه نیاز شما به طراحی انواع بخش های معمول را برآورده کند ، زیرا بسیاری از امکانات به صورت آماده در اختیار شماست و کافی است کمی با کدهای Html و Css آشنایی داشته باشید.

  •  چنانچه نیاز به هرگونه کد دیگر دارید ، کافی است کد مورد نظر را در افزونه وارد کرده و ذخیره کنید.

عبارت HTML ( اچ تی ام ال ) مخفف Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه گذاری فوق متن است. Html زبان استاندارد طراحی صفحات وب است و کليه کدهای صفحه اعم از طرف سرور و طرف مشتری در نهايت به کدهای HTML تبديل شده و توسط مرورگر نمايش داده می شوند.

به عبارت دیگر مرورگر ها هیچکدام از کدها و کنترل های سمت سرور همچون کدهای asp و php را نمیشناسند و کد قابل فهم برای آنها اچ تی ام ال می باشد.

کامپایلر های زبان های برنامه نویسی سروری در نهایت کد های خود را برای نمایش به کد اچ تی ام ال تبدیل میکنند و برای مرورگر میفرستند تا به کاربران نمایش داده شود.

CSS چیست؟

CSS یا Cascade Style Sheets زبان برنامه نویسی می باشد که کنسرسیوم بین المللی شبکه جهانی وب یا W3C برای غلبه بر مشکلاتی که در طی زمان با استفاده از HTML بوجود آمده است پیشنهاد داده است. عملا این زبان برنامه نویسی، مکملی بر زبان باستانی HTML است و سعی در پر کردن نقاط ضعف و خلاء های آن دارد. 

CSS زبانی است که توسط آن قادر خواهید تا استیل طراحی صفحات وب سایت تان را یکبار تعریف و به صفحات مورد نیازتان اعمال نمایید.


www.iwww.ir | Arisa Software Group
Copyright 2011-2018 All Right Reserved